zarejestruj się już dziś: +48 600 664 993

e-mail: gabinet@orthostica.pl

Ortodoncja - aparaty ortodontyczne

ORTODONTA - APARATY NA ZĘBY

Zdrowy zgryz

Zgryz każdego człowieka jest kwestią indywidualną, jednak prawidłowy zgryz powinien spełniać kilka uniwersalnych cech:

  • Górny łuk powinien mieć kształt elipsy, natomiast dolny łuk zębowy paraboli.
  • Linie symetrii górnego i dolnego łuku zębowego powinny się pokrywać.
  • Górne zęby powinny zachodzić na dolne, mniej więcej do połowy ich wysokości.

Damon System

Nowoczesny system aparatów bezligaturowych charakteryzuje się oryginalną budową zamków, co pozwala na korektę zgryzu bez intensywnego tarcia, które jest efektem ubocznym w klasycznych systemach aparatów ortodontycznych. Damon System pozwala ograniczyć dyskomfort i ból występujący przy przemieszczaniu zębów, dzięki możliwości zastosowania mniejszej siły.

Damon System
Damon System

Aparaty ortodontyczne INVISALIGN

Najnowsze osiągnięcia w dziedzinie ortodoncji zastosowane przy aparatach ortodontycznych Invisalign pozwalają na posiadanie wymarzonego uśmiechu, bez codziennych poświęceń typowych dla klasycznych aparatów ortodontycznych.

System prostowania zębów Invisalign polega na użyciu kompletu personalizowanych, przezroczystych wkładek, wymienianych co dwa tygodnie. Indywidualne alignery, wykonywane na zamówienie, stopniowo przesuwają poszczególne zęby na właściwe miejsce, wywierając kontrolowany nacisk. Podczas kilku etapów leczenia, oddziałują na konkretne partie zębów.

Zaletą alignerów Invisalign jest wygoda użytkowania – możliwość zdjęcia do posiłków lub czyszczenia zębów oraz estetyka – są prawie niewidoczne, ponieważ produkuje się je z przezroczystych kompozytów.

Dołącz do 3 milionów zadowolonych klientów na całym świecie i ciesz się pięknym zgryzem bez wyrzeczeń.


Aparaty językowe INCOGNITO

Nasza Klinika jest jedynym w Gorzowie Wielkopolskim gabinetem stosującym innowacyjną metodę leczenia wad zgryzu systemem Incognito.

Niewidoczne aparaty językowe umieszczane są po wewnętrznej stronie zębów, dzięki czemu są estetyczne, a jednocześnie oferują takie same funkcje korekcji wad, jak tradycyjne aparaty. Metoda ta stosowana jest od ponad trzydziestu lat, jednak systematyczny rozwój technologiczny pozwala na jej ciągły rozwój i doskonalenie.

System Incognito jest najnowocześniejszą formą aparatów lingwalnych. Polega na wykonaniu indywidualnych dla każdego Pacjenta zamków oraz drutów, co wpływa na skuteczność leczenia oraz skrócenie czasu potrzebnego do korekcji zgryzu.

KLINIKA ORTHOSTICA
ul. Borowskiego 11/2
66-400 Gorzów Wielkopolski
+48 600 664 993